PODGORIČKA  STONOTENISKA LIGA

PODGORIČKA STONOTENISKA LIGA


PODGORIČKA STONOTENISKA LIGA
Prijavili su se:
1. PROFIT APP (Vojin Rašković)
2. SPIN (Nenad Raičević i Ambroz Nikač)
3. PAKELO (Dejan Šekularac)
4. GENERALE OSIGURANJE (Djordjije Djaković, Saša Janjević i Zoran Perunović)
5. UPRAVA POLICIJE (Srdja Djalović, Ivana Djalović i Dejan Živković)
6. S A B (Darko Djukić i Petar Dević)

7. GPS CENTAR (Dražen Zečević)

8. Auto škola VIKTORIJA (Mato Stojović i Danilo Vojvodić)

U toku su prijave…

Ponedeljak

20h: UPRAVA POLICIJE – Auto škola VIKTORIJA 3:1

21h: PROFIT APP – UPRAVA POLICIJE 2:3

Utorak

PROFIT APP – Auto škola VIKTORIJA 0:3

SAB SECURITY – GENERALE OSIGURANJE 3:0

PAKELO – PROFIT APP 0:3

Auto škola VIKTORIJA – SAB SECURITY 3:2

UPRAVA POLICIJE – Auto škola VIKTORIJA 1:3
Ivanović Darko – Vojvodić Danilo 0:2
Đalović Srđan – Stojović Mato 2:1
Ivanović Darko – Stojović Mato 0:2
Đalović Srđan – Vojvodić Danilo 0:2

PROFIT APP – UPRAVA POLICIJE 2:3
Vuković Nemanja – Đalović Srđan 2:3
Vujačić Dragi – Ivanović Darko 2:0
Vuković Nemanja – Ivanović Darko 2:0
Vujačić Dragi – Đalović Srđan 0:2
Vuković /Vujačić – Đalović /Ivanović 0:2

PROFIT APP – Auto škola VIKTORIJA 0:3
Vujačić Dragi – Vojvodić Danilo 0:2
Vuković Nemanja – Stojović Mato 0:2
Vujačić Dragi – Stojović Mato 0:2

SAB SECURITY – GENERALI OSIGURANJE 3:0
Đukić Darko – Janjević Saša 2:0
Dević Petar – Gogić Igor 2:0
Đukić Darko – Gogić Igor 2:0

PAKELO – PROFIT APP 0:3
Brajović Đorđe – Vujačić Gaga 0:2
Šekularac Dejan – Vuković Nemanja 0:2
Brajović Đorđe – Vuković Nemanja 0:2

Auto škola VIKTORIJA – SAB SECURITY 3:2

Vojvodić Danilo – Dević Petar 2:0

Stojović Mato – Djukić Darko 0:2

Vojvodić Danilo Djukić Darko 1:2

Stojović Mato – Dević Petar 2:1

Vojvodić, Stojović – Djukić, Dević 2:1

PAKELO – Auto škola VIKTORIJA 2:3

Radulović Filip – Vojvodić Danilo 2:0

Šekularac Dejan – Stojović Mato 0:2

Radulović Filip – Stojović Mato 2:1

Šekularac Dejan – Vojvodić Danilo 0:2

Radulović, Šekularac – Stojović, Vojvodić 0:2

SPIN – Auto škola VIKTORIJA 0:3

Janković Lazar – Stojović Mato 0:2

Raičević Nenad – Vojvodić Danilo 0:2

Raičević Nenad – Stojović Mato 0:2